Наші цілі

Недостача води, дефіцит енергії, забруднення навколишнього середовища:  населення планети, що росте, порушує і без того складний баланс між людьми, планетою та її процвітанням. Єдиний шлях вперед — це спільне находження стійких та інноваційних рішень. Саме цим і займається Синій кластер.

Синій кластер об'єднує підприємців, дослідників, політиків та громадян задля розробки стійких бізнес-моделей, створення різноманітних партнерств та розвитку революційних технологій у рамках «синьої економіки».

Оскільки море та океани складають 71% нашої планети та забезпечують нас енергію, транспортом, їжею, відпочинком, враженнями тощо, то ми повинні відноситись до них з особливою турботою та повагою, одночасно насолоджуючись та захищаючи їх різноманіття та багатство.

Науково-дослідне судно Belgica, яке Бельгія подарувала Україні у вересні, 21 жовтня прибуло до Одеського порту, повідомляє Адміністрація морських портів України. Корабель йшов із порту Зеєбрюгге до Одеси 20 днів з українським екіпажем (15 осіб) та 16 іноземними вченими на борту.

21 Жовтня, 2021

0

Україна отримала від Бельгії легендарне науково-дослідне судно Бельгіка. Воно призначається для проведення екомоніторингу Чорного і Азовського морів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства захисту навколишнього середовища і природних ресурсів України.

22 Вересня, 2021

0

0
0
color
https://www.darkbluecluster.com/wp-content/themes/alder-1/
https://www.darkbluecluster.com/
#c1c1c1
style1
paged
Loading posts...
C:\Quadrox\darkbluecluster_com/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
off
off
off
uk