Що ми робимо

Наш підхід

Задля забезпечення оптимальної підтримки наших членів та партнерів, а також для досягнення стійкого росту «синіх» компаній, Синій кластер фокусує свою увагу на трьох основних напрямках:

1. Мережева взаємодія
Мережева взаємодія є основою нашої роботи. Ми долаємо традиційні галузеві кордони та об'єднуємо дрібні та середні підприємства та корпорації, державні установи, академічні дослідницькі групи, освітні установи та кінцевих користувачів, як в Україні, так і за її кордонами.

2. Інновації
Мережева взаємодія генерує інноваційні ідеї. Синій кластер допомагає перетворювати крок за кроком ці ідеї в концепції та проєкти.

3. Стратегія
Інновації, своєю чергою, поглиблюють наші знання про синю економіку та допомагають нам визначити правильний стратегічний курс для зростання синьої економіки в Україні.

Науково-дослідне судно Belgica, яке Бельгія подарувала Україні у вересні, 21 жовтня прибуло до Одеського порту, повідомляє Адміністрація морських портів України. Корабель йшов із порту Зеєбрюгге до Одеси 20 днів з українським екіпажем (15 осіб) та 16 іноземними вченими на борту.

21 Жовтня, 2021

0

Україна отримала від Бельгії легендарне науково-дослідне судно Бельгіка. Воно призначається для проведення екомоніторингу Чорного і Азовського морів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства захисту навколишнього середовища і природних ресурсів України.

22 Вересня, 2021

0

0
0
color
https://www.darkbluecluster.com/wp-content/themes/alder-1/
https://www.darkbluecluster.com/
#c1c1c1
style1
paged
Loading posts...
C:\Quadrox\darkbluecluster_com/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
off
off
off
uk